Mobirise

WYPEŁNIACZE II- TECHNIKI WYPEŁNIEŃ UST

Praktyczne warsztaty wypełniania, powiększania i odmładzania ust-poziom MASTER

Warunki uczestnictwa:

- Przyjazd na szkolenie z własną modelką
- Ukończenie szkolenia z technik wypełnień ( wypełniacze I) w naszym Ośrodku

Ramowy program szkolenia:

• typy ust, zasady proporcji i prawidłowych konturów ust
• odmienności ust kobiecych i męskich
• preparaty dostępne w Polsce do wypełnień, konturowania i "refreshingu" ust- charakterystyka
• techniki i zasady znieczulenia nasiękowego oraz przygotowanie do zabiegu
• konturowanie metodą liniową i depozytową
• techniki powiększania ust
• pielęgnacja pozabiegowa
• zapobieganie powikłaniom pozabiegowym

Część praktyczna:

• omówienie defektów i dobranie optymalnej techniki zabiegowej dla modelki
• uczestnik wykonuje na swojej modelce zabiegi konturowania i powiększania ust , 
• wszystkie etapy zabiegów  uczestnik wykonuje samodzielnie pod nadzorem lekarza szkolącego.

Koszt szkolenia :

3150 PLN +(w przypadku braku własnego materiału) koszt materiału dla modelki : 250 PLN  

Najbliższe terminy:

*** 11 lutego 2024r.-godz. 11.00-17.30
*** 3 marca 2024r.-godz. 11.00-17.30
*** 7 kwietnia 2024r.-godz. 11.00-17.30

Formularz zgłoszenia

WYPEŁNIACZE II- TECHNIKI WYPEŁNIEŃ UST

Prosimy wpisać dokładnie e-mail, telefon kontaktowy i wybrane szkolenie

Czytaj więcej o zabiegu

Szkolenie z powiększania ust dla lekarzy

Powiększanie i konturowanie ust to obecnie jedne z najpopularniejszych zabiegów medycyny estetycznej. Jeśli chcesz je wprowadzić do oferty swojego gabinetu, zdecyduj się na profesjonalny kurs powiększania ust od podstaw, Dzięki niemu będziesz mógł zapewnić swoim klientom najwyższą jakość usług, bezpieczeństwo oraz najlepsze z możliwych efekty swojej pracy. W końcu usta stanowią ważny element twarzy, a ich wygląd nie tylko wpływa na pewność siebie klientów, ale i odpowiada za wyraz twarzy i ogólny odbiór danej osoby przez społeczeństwo. Jeśli chodzi o powiększanie ust kwasem hialuronowym, kurs ECLEST to starannie opracowane szkolenie, dopasowane do aktualnych trendów i zasad branży beauty.

Kurs powiększania ust – dla kogo jest on przeznaczony?

Jeśli chcesz zaproponować swoim pacjentom modelowanie ust przy pomocy wypełniaczy, szkolenie z powiększania ust jest dla Ciebie obowiązkowe. W ECLEST jednym z zagadnień, które omawiamy na licznych warsztatach, jest właśnie powiększanie ust. Kurs prowadzą doświadczeni lekarze, który czuwają nad tym, abyś po ukończeniu szkolenia dysponował/ła odpowiednim przygotowaniem do samodzielnego przeprowadzenia zabiegu. Kurs powiększania ust od podstaw to szkolenie podzielone na dwie części - teoretyczną oraz praktyczną. W ramach pierwszej z nich omawiane są m.in. techniki powiększania ust.Jedną z najpopularniejszych z nich jest powiększanie ust kwasem hialuronowym. Kurs omawia to zagadnienie, jak i skupia się na pozostałych, dostępnych w Polsce preparatach do wypełniania i konturowania ust. W ramach części teoretycznej kursanci uczą się także o rodzajach ust, ich prawidłowych konturach, odpowiednim przygotowaniu pacjenta do zabiegu – w tym podaniu znieczulenia i dobraniu dawki preparatu – oraz opiece pozabiegowej. Organizowany przez nas kurs powiększania ustporusza także zagadnienia wypełniania zmarszczek i bruzd w okolicy ust, pozwalając oferować klientom kompleksowy zabieg - także o właściwościach odmładzających.

Powiększanie ust – kurs dla profesjonalistów

Zarówno kurs powiększania ust w ECLEST, jak i ten z mezoterapii czy rewitalizacji dłoni, to szkolenia dla profesjonalistów, którzy muszą spełnić określone warunki. Jeśli chodzi o kurs powiększania ust wymagania obejmują przyjazd na szkolenie z własną modelką oraz ukończenie szkolenia z technik wypełnienień cz. 1. W ramach części praktycznej kursu, każda osoba przeprowadza na modelce zabieg powiększania i konturowania ust, wypełnienia zmarszczek oraz bruzd nosowo-wargowych. Zabieg jest wykonywany pod opieką lekarza szkolącego. Kurs powiększania ust kwasem hialuronowym kończy się pozytywnym wynikiem jedynie w przypadku dobrze wykonanego zabiegu na modelce.

Szkolenie z powiększania ust – cena

Kurs powiększania ust kwasem hialuronowym wiąże się z koniecznością zakupu preparatu do zabiegu. Kursanci mogą również dysponować własnym materiałem. W takim przypadku szkolenie z powiększania ustjest tańsze o równowartość dwóch ampułek kwasu hialuronowego. Jeśli chcesz zapisać się na kurs powiększania ust,spełniasz wymagania z nim związane, już teraz wybierz jedną z dostępnych dat i zarezerwuj miejsce poprzez formularz zgłoszeniowy.

web page was built with Mobirise templates