Szkolenie TOKSYNA BOTULINOWA CZĘŚĆ I dla lekarzy w Warszawie
 

Warunki uczestnictwa:
- Modelki na szkolenie zapewnia nasz Ośrodek

Ramowy program szkolenia:
• podstawy anatomii w zakresie niezbędnym do wykonywania zabiegów
• kwalifikacja pacjenta, przygotowanie do zabiegu
• dostępne w Polsce preparaty toksyny -praktyczne porady dotyczące rozcieńczeń i przechowywania roztworów
• nauka wyznaczania punktów iniekcji w likwidacji zmarszczek górnej części twarzy
• jak uniknąć ew. niepowodzeń
• wymagana dokumentacja z wzorami kart pacjenta i świadomej zgody na zabieg
• przepisy prawne regulujące wykonywanie zabiegów oraz zasady ubezpieczenia gabinetu

Część praktyczna:
•każdy uczestnik wykonuje zabiegi w każdej omawianej okolicy na modelkach pod opieką lekarza szkolącego

Koszt szkolenia: 3450 PLN

Najbliższe terminy:

*** 4 lutego 2023r.-godz. 11.00-17.30
*** 4 marca 2023r.-godz. 11.00-17.30
*** 1 kwietnia 2023r.-godz. 11.00-17.30
*** 13 maja 2023r.-godz. 11.00-17.30

Aby zarezerwować termin wypełnij i wyślij Formularz zgłoszenia

Formularz zgłoszenia

TOKSYNA BOTULINOWA CZĘŚĆ I 

Prosimy wpisać dokładnie e-mail, telefon kontaktowy i wybrane szkolenie

Czytaj więcej o zabiegu

Kurs botoksu — jeden z najczęściej wybieranych szkoleń dla lekarzy

Szkolenia z zabiegów medycyny estetycznej realizowane w Europejskim Centrum Lekarzy Estetycznych w Warszawie, Szkolenia i warsztaty to nieodłączne elementy zawodu lekarza. Ciągłe doskonalenie swoich umiejętności oraz poszerzanie wiedzy pozwala Ci rozwijać swoją pasję i zadbać o odpowiednią ścieżkę kariery zawodowej. Z kolei rozszerzająca się oferta proponowanych przez Ciebie zabiegów to najlepsza reklama dla Twojego gabinetu czy kliniki medycyny estetycznej. Kurs botoksu dla lekarzy to jedno z najczęściej wybieranych szkoleń dla branży medycznej. Nic w tym dziwnego. Zabiegi z wykorzystaniem toksyny botulinowej cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród pacjentów. Botoks stosują największe gwiazdy światowej sceny, ale dzięki znakomitym efektom zabiegu oraz jego dostępności, z jego właściwości może obecnie skorzystać praktycznie każda osoba. W ramach oferty ECLEST przygotowaliśmy szkolenie z botoksu dla lekarzy. Sprawdź jego szczegóły!

Botoks w medycynie estetycznej

Toksyna botulinowa, inaczej jad kiełbasiany, to silna trucizna, mogąca stanowić zagrożenie dla zdrowia i życia człowieka. Jednak ta sama substancja, wykorzystywana w odpowiedniej ilości, doskonale odnalazła się w świecie medycyny estetycznej. W branży beauty stosuje się jeden z rodzajów toksyny botulinowej, a mianowicie toksynę botulinową typu A. Jej działanie umożliwia wywołanie kontrolowanego porażenia mięśni, blokując tym samym ich kurczenie się. Każdego dnia mięśnie naszej twarzy ciężko pracują, pozwalając nam zaprezentować bogatą mimikę. Aktywność mięśni prowadzi jednak nie tylko do lepszego wyrażania swoich emocji, ale i do powstawania zmarszczek mimicznych. Pacjenci klinik medycyny estetycznej pragną opóźnić proces starzenia się skóry, ponieważ zależy im na redukcji zmarszczek i ogólnej poprawie wyglądu twarzy. Popularność botoksu wynika nie tylko z szybkich efektów, które daje zabieg, ale i z faktu, iż jest to jedna z nieinwazyjnych metod odmładzających. W obecnych czasach zabieg z wykorzystaniem toksyny botulinowej to praktycznie obowiązkowy punkt w portfolio każdego gabinetu medycyny estetycznej. Warto jednak podkreślić, że z racji charakterystyki substancji, zabieg z tego typu preparatem może przeprowadzić tylko wykwalifikowany personel. szkolenie z botoksu dla lekarzy to zatem wymagany wybór szkoleń na dwóch poziomach umiejętności, jeśli chcesz zyskać uprawnienia do wykonywania botoksu u pacjentów. Co więcej, jeśli interesuje Cię kurs botoksu w Warszawie, oferta ECLEST jest dedykowana właśnie dla Ciebie.

Szkolenie z botoksu dla lekarzy — Warszawa

Europejskie Centrum Lekarzy Estetycznych (Warszawa) to ceniony w branży ośrodek szkoleniowy, w którym oferujemy wybór kursów i szkoleń dla medyków. Nasi wykładowcy opracowali kompletny program szkolenia z zakresu wykorzystania toksyny botulinowej w medycynie estetycznej. Kurs botoksu w Warszawie jest przeprowadzany przez specjalistów, którzy dbają o to, aby zarówno część teoretyczna, jak i praktyczna szkolenia była zgodna z aktualnymi wytycznymi naukowymi i europejskimi standardami. Kurs botoksu obejmuje podstawowe zagadnienia z zakresu anatomii, umiejętność przeprowadzenia wywiadu z pacjentem i przygotowania go do zabiegu czy wyznaczania punktów iniekcji. Jednymi z najważniejszych części szkolenia jest nauka przygotowania roztworu, dobrania jego odpowiedniej ilości oraz technik podania toksyny botulinowej pacjentowi. W ramach pierwszej części szkolenia z botoksu dla lekarzy poruszana jest kwestia stosowania toksyny botulinowej w górnej części twarzy, co pozwala wykonać zabieg botoksu na tzw. lwiej zmarszczce, zmarszczkach poprzecznych na czole czy tzw. kurzych łapkach. Druga część szkolenia obejmuje zagadnienia związane z zastosowaniem toksyny botulinowej m.in. w dolnej partii twarzy. Szkolenie z botoksu dla lekarzy, które oferujemy w ECLEST, odbywa się z udziałem modelek. Każda osoba uczestnicząca w kursie wykonuje zabieg botoksu na modelce, a nad jego przebiegiem czuwa lekarz. Toksyna botulinowa to substancja, która pozwala uzyskać szybkie efekty — już po zaledwie kilku dniach widać pierwsze zmiany na obszarze zabiegowym, a na ostateczny efekt należy poczekać zwykle ok. 14 dni. Widoczne, szybkie efekty działania botoksu są dla pacjentów klinik równie ważne, co bezpieczeństwo w trakcie zabiegu. Dlatego też cieszy fakt, że rośnie świadomości społeczeństwa na temat wyboru miejsc, w których można wykonać tego typu zabieg z użyciem certyfikowanego preparatu. Po odbyciu u nas szkolenia otrzymasz potwierdzenie, że ukończyłeś kurs z botoksu dla lekarzy. Taka informacja, wywieszona na ścianie gabinetu czy kliniki, to cenna wiadomość dla każdego pacjenta, który szuka sprawdzonego miejsca, w którym może liczyć na usługi profesjonalistów. Jeśli interesuje Cię Szkolenie z botoksu dla lekarzy, Warszawa to miejsce, w którym możemy zaproponować Ci naszą ofertę warsztatów. Aby zarezerwować szkolenie, wypełnij formularz zgłoszeniowy dostępy na naszej stronie. Wybierz dogodny dla siebie termin kursu. Miejsce warsztatów pozostaje bez zmian — Warszawa, ul. Puławska.