Mobirise

ECLEST

   Europejskie Centrum Lekarzy Estetycznych ECLEST powstało w 2009 roku w Warszawie z myślą o udostępnieniu polskim lekarzom rozpoczynającym i kontynuującym działania w zakresie medycyny estetycznej - najnowszej wiedzy i praktycznych umiejętności wykonywania zabiegów estetycznych według najwyższych europejskich standardów.

   Od września 2012 r. posiadamy jako jeden z nielicznych ośrodków w Polsce - akredytację na prowadzenie międzynarodowych badań klinicznych w standardach GCP ( Good Clinical Practice) w dziedzinie”Medycyna Estetyczna” co stanowi potwierdzenie najwyższych kwalifikacji lekarzy- trenerów prowadzących szkolenia, kursy i warsztaty doskonalące.
   Szkolenia z medycyny estetycznej oraz kursy opracowane zostały w oparciu o najnowsze rekomendacje i są  całkowicie niezależne od działań promocyjno -marketingowych firm farmaceutycznych.

   Nasze szkolenia z medycyny estetycznej i kursy przekazują kompletną wiedzę umożliwiającą zarówno rozpoczęcie wykonywania zabiegów estetycznych, jak i rozwijanie swoich umiejętności.

   Wieloletnie doświadczenie w przeprowadzaniu zabiegów estetycznych, wiedza stale aktualizowana indeksowanym piśmiennictwem medycznym oraz uczestnictwo w licznych szkoleniach europejskich i światowych, pozwoliło nam przygotować program szkoleń z medycyny estetycznej odpowiadający europejskim standardom oraz wysokim wymaganiom lekarzy i ich pacjentów.
Szkolenia i kursy z medycyny estetycznej w tak dynamicznie rozwijającej się dziedzinie jaką jest medycyna estetyczna są u nas na bieżąco aktualizowane o najnowsze doniesienia i sprawdzone zabiegi.

   Osoby, które ukończą nasze szkolenia z medycyny estetycznej korzystają ze wsparcia w rozpoczynaniu swojej praktyki, tak by medycyna estetyczna była dla nich i ich pacjentów stałym źródłem satysfakcji .

Lek. Zbigniew Leśniowski -dyrektor ECLEST

Page was designed with Mobirise