Szkolenie NICI PDO i PLLA - GŁADKIE I HACZYKOWE dla lekarzy w Warszawie
 

Warunki uczestnictwa:
- Przyjazd na szkolenie z własną modelką
- Praktyczna umiejętność pracy kaniulą ( do zakładania nici liftingujących-"haczykowych")

Ramowy program szkolenia:
• dostępne w Polsce rodzaje nici  stosowanych w zabiegach estetycznych
• zalety i wady dostępnych systemów
• nici gładkie
• nici liftingujące ("haczykowe") typu "Barb"i "COG's"
• prawidłowy dobór rodzaju nici do defektu poddawanego korekcji
• REALNE możliwości uzyskania korekty- obszary, technika, wyniki
• wskazania i przeciwwskazania
• prawidłowa kwalifikacja do zabiegu
• procedury zabiegowe do nici PDO gładkich
• procedury zabiegowe do nici liftingujących ("haczykowych")
• zapobieganie powikłaniom pozabiegowym

Część praktyczna:
• każdy z uczestników wykonuje na swojej modelce procedury zabiegowe z użyciem nici PDO gładkich i liftingujących ( "haczykowych").
•uczestnik szkolenia ma bezpłatnie do wykorzystania podczas części praktycznej pakiet 10 nici gładkich i 2 nici liftingujących. Dla chętnych umożliwiamy wykonanie ćwiczeń na jeszcze większej ilości nici w cenie 10 PLN za nić gładką i 90 PLN za nić liftingującą w kaniuli

Koszt szkolenia : 2950 PLN

Najbliższe terminy:

*** 8 lutego 2023r.-godz. 11.00-17.30
*** 14 marca 2023r.-godz. 11.00-17.30
*** 19 kwietnia 2023r.-godz. 11.00-17.30
*** 16 maja 2023r.-godz. 11.00-17.30

Aby zarezerwować termin wypełnij i wyślij Formularz zgłoszenia

Formularz zgłoszenia

NICI PDO i PLLA 

Prosimy wpisać dokładnie e-mail, telefon kontaktowy i wybrane szkolenie

Czytaj więcej o zabiegu

Szkolenie z nici PDO i PLLA

Gładka, jędrna skóra to jeden z głównych celów, które chcą uzyskać klienci gabinetów medycyny estetycznej. Wybierając zabiegi, stawiają na sprawdzone i bezpieczne rozwiązania, chętnie korzystając z małoinwazyjnych metod odmładzających, jak chociażby nici PLLA lub nici PDO. Są one uznawane za skuteczne alternatywy dla skalpela chirurga, gwarantujące krótki okres rekonwalescencji oraz minimalne ryzyko powikłań. Chcesz rozbudować swoją ofertę usług o zabieg z wykorzystaniem nici PLLA lub nici PDO? Szkolenie w ECLEST pomoże Ci zdobyć niezbędną wiedzę teoretyczną oraz umiejętności praktyczne, dzięki którym Twój gabinet zyska dodatkowych klientów.

Nici PDO gładkie a może haczykowate?

Przygotowane przez nas szkolenie z nici PDO i PLLA zostało podzielone na etapy tak, abyś mógł zdobyć wiedzę z wszystkich zagadnień związanych z zabiegami nićmi rewitalizującymi. W ramach zajeć poruszamy temat dostępnych w Polsce nici, doboru ich rodzaju do potrzeb pacjentów czy też wskazań/przeciwwskazań do zabiegu oraz równie ważnej co sam zabieg opiece pozabiegowej zapobiegającej powikłaniom. Jeśli chodzi o nici PDO, szkolenie pomoże Ci dobrać ich rodzaj do korekcji danego defektu. Popularne nici PDO gładkie to idealne rozwiązanie, dzięki któremu można w szybki sposób ujędrnić skórę twarzy, szyi, dekoltu, brzucha czy pośladków. I choć są one skuteczne, to niejedyny rodzaj nici, który omówi lekarz prowadzący szkolenie. Nici haczykowe, których nazwa jest związana z charakterystycznymi nacięciami na nici, znakomicie liftingują skórę, radząc sobie z upływem czasu na tak delikatnych obszarach, jak m.in. skóra szyi czy dekoltu.

Nici PLLA – opinie i zastosowanie

Jakie problemy estetyczne likwidują nici PLLA ? Opinie zadowolonych pacjentów oraz lekarzy przeprowadzających zabieg mówią same za siebie - są one znakomitym narzędziem do liftingu i rewitalizacji skóry. Zmniejszają zmarszczki, radzą sobie z wiotkością i utratą elastyczności skóry. Efekty ich działania zobaczysz od razu po przeprowadzeniu zabiegu na modelce, kończącego szkolenie. Nici PDO i PLLA mają jeszcze dwa, niezwykle ważne, atuty. Po pierwsze, rozpuszczają się w skórze. Po drugie, stymulują produkcję nowych włókien kolagenu oraz elastyny, tym samym pobudzając proces przebudowy skóry. Zastosowane nici gładkie, haczykowate czy PLLA są w pełni bezpieczne dla skóry i organizmu, dlatego też pacjenci chętnie stosują zabiegi z ich użyciem.

Szkolenie nici PDO i PLLA – wymagania

W ECLEST stawiamy na odpowiednio dopasowane do oczekiwań lekarzy szkolenie. Nici haczykowate są wprowadzane pod skórę przy pomocy kaniul, dlatego też każdy kursant musi mieć umiejętność pracy tym narzędziem. Zabieg przeprowadzany w ramach części praktycznej polega na wprowadzeniu pod skórę modelki każdego rodzaju nici (ich pakiet jest zawarty w cenie kursu). Jeśli chcesz mieć do dyspozycji większą ilości nici, niż zakłada szkolenie, prosimy o informację. W ramach kursu współpracujesz z własną modelką. Aby zapisać się na szkolenie z nici PLLA i PDO, wypełnij formularz zgłoszeniowy, wybierając odpowiednią datę kursu.