Szkolenie MEZOTERAPIA IGŁOWA, MIKROIGŁOWA I LIPOLIZA INIEKCYJNA dla lekarzy w Warszawie
 

Warunki uczestnictwa:
- Modelki na szkolenie zapewnia nasz Ośrodek

Ramowy program szkolenia:
• teoretyczne podstawy zastosowania mezoterapii
• narzędzia i wyposażenie gabinetu do zabiegu
• zasady doboru preparatów do uzyskania pożądanego wyniku zabiegu
• produkty dostępne w Polsce- co, ile, jak, dlaczego
• protokoły zabiegowe : rewitalizacja, cellulit, łysienie, rozstępy, protokoły lipolizy
• prawidłowe zastosowanie techniki roller w rewitalizacji skóry
• jak uniknąć ew. niepowodzeń
• wymagana dokumentacja

Część praktyczna:
każdy uczestnik wykonuje zabiegi z protokołów na modelkach pod opieką instruktora

Koszt szkolenia: 2950 PLN

Najbliższe terminy:

*** 11 lutego 2023r.-godz.11.00-17.30
*** 25 marca 2023r.-godz.11.00-17.30
*** 15 kwietnia 2023r.-godz.11.00-17.30
*** 27 maja 2023r.-godz.11.00-17.30

Aby zarezerwować termin wypełnij i wyślij Formularz zgłoszenia

Formularz zgłoszenia

MEZOTERAPIA IGŁOWA, MIKROIGŁOWA I LIPOLIZA INIEKCYJNA

Prosimy wpisać dokładnie e-mail, telefon kontaktowy i wybrane szkolenie

Czytaj więcej o zabiegu

Szkolenie mezoterapia igłowa w Europejskim Centrum Lekarzy Estetycznych

Poszerzenie swoich umiejętności o kurs mezoterapii igłowej to krok, na który warto się zdecydować z myślą o swojej przyszłości w zawodzie. To zabieg cieszący się dużą popularnością wśród klientek, mający szerokie zastosowanie w medycynie estetycznej. Zapraszamy do sprawdzenia, co cechuje nasz kurs z mezoterapii.

Szkolenie mezoterapia igłowa – korzyści dla klientek

Po odbyciu kursu z mezoterapii igłowej można wykonywać zabiegi na różnych obszarach. To oczywiście twarz, ale także dekolt, szyja, dłonie, a nawet wewnętrzna strona przedramion oraz ud. Szkolenie z mezoterapii mikroigłowej ma też zastosowanie w leczeniu problemów z wypadaniem włosów. Zabieg wykorzystuje się również w kuracji cellulitu. Jak widać, jeśli chodzi o działanie takie jak mezoterapia igłowa, szkolenie daje uczestnikom bogate możliwości rozwoju.

Mezoterapia i lipoliza iniekcyjna kurs-część teoretyczna

W przypadku zabiegu takiego jak mezoterapia igłowa kurs odbywa się z uwzględnieniem obszernej, wyczerpującej części praktycznej. Takie przygotowanie pozwala na bezpieczne przeprowadzanie zabiegów. Nasz kurs mezoterapii igłowej informuje o typach zabiegu oraz regulacjach w prawie dotyczących jego wykonywania. Omawiamy również dostępne na rynku preparaty, które wykorzystuje się w kuracjach. Dokładnie przedstawiamy zalecenia dla pacjentów przed wykonaniem zabiegu, a także po nim. Kursantki i kursanci dowiedzą się też o przeciwwskazaniach do mezoterapii.

Mezoterapia igłowa kurs z zagadnień technicznych

Zawsze szeroko omawiamy kwestie techniczne. Szkolenie z mezoterapii ma zadanie wyjaśnić, jak łączyć ją z innymi zabiegami z zakresu medycyny estetycznej, a także jak dopasować substancje aktywne do zabiegu. Objaśniamy techniki zabiegowe i znieczuleniowe oraz możliwość wystąpienia powikłań i przeciwdziałania im.

Mezoterapia igłowa szkolenie praktyczne

W obszarze takim jak szkolenie mezoterapia igłowaigłowa przedstawiana jest również od strony praktycznej. Warsztaty i nauka pod nadzorem profesjonalnego trenera umożliwiają szybkie wychwycenie błędów w postępowaniu oraz ich natychmiastową korekcję. To najlepszy sposób na poznanie bezpiecznych, skutecznych praktyk. Kurs z mezoterapii w formie praktycznej zakłada miejscowe iniekcje konkretnych zabiegów na modelach. Ćwiczymy także znieczulenie miejscowe w mezoterapii i skupiamy się na opiece pozabiegowej pacjenta.

Mezoterapia igłowa szkolenie ze specjalistami

Jeśli chodzi o nasz kurs mezoterapia igłowa przedstawiona zostaje w przystępnej, zrozumiałej formie przez doświadczonych lekarzy prowadzących. Dzięki temu osiągamy tak dobre wyniki szkoleń. Warto pamiętać, że w przypadku zabiegu takiego jak lipoliza iniekcyjna kurs mieści się w ramach mezoterapii. Aby dowiedzieć się więcej o szkoleniu z lipolizy iniekcyjnej i mezoterapii, prosimy o kontakt. Jesteśmy do dyspozycji! Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania.